tel. kom. +48 502 085 785, +48 603 756 858, +48 501 809 974

Najnowsze artykuły na stronie jbelita

Jak selekcjonować stolarkę okienną i bramy dobrej jakości?

Ocena wysokiej jakości okien i drzwi to lokata, która potrafi zaważyć na bezpieczeństwo i praktyczność lokum na dużo lat. Dobrej jakości elementy stolarki otworowej dostarcza nie tylko wygląd i ochronę, ale także doskonałe warunki cieplne i akustyczne. Zanim jednak postanowimy, o zakupie, warto rozważyć kilku kluczowym aspektom, które określają poziom elementów stolarki.

Serwis Bongogo Centrum Dla Fanów Bongo oraz różnych atrakcji!

W obecnych momenach rynek przyborów dla osób palących stanowi bardzo różnorodny oraz zaawansowany. Jednym z nielicznych spośród interesujących oraz wartych notatki sklepów w sieci jaki zdobywa ciągle bardziej znaczącą rozpoznawalność spośród admiratorów szisz do palenia z wodą a także przyborów smakosza tytoniu, mieści się Portal Bongogo. To miejsce, w którym to pasjonaci zdolni są wyszarpać rozległy wachlarz produktów oferowanych, począwszy od zwykłych szisz skierowane na nowoczesnych przyborów, prezentujące nie wyłącznie tylko wyjątkowe doznania w czasie dymienia, jednak też estetycznie wykonane oraz premierowej klasy dodatki dla kolekcjonerów.

 

Jak funkcjonuje Skup mieszkań co wykupuje mieszkania w kraju

Masz zamiar  bezpiecznie sprzedać nieruchomość? Nasz skup mieszkań to rozległa propozycja, która obsługuje dystrybucję mieszkań, domów, udziałów w posiadłościach, lokali użytkowych, parcel, hal do remontu itp. w Polsce oraz na przestrzenie całej Polski.  Specjalizujemy się w wykupywaniu problematycznych domów za gotówkę. Taka transakcja pozwala interesantom w ciężkiej sytuacji finansowej pozbyć się dylematów w szybki i łatwy sposób. Każdy skup domów, który realizujemy, jest bezpieczny i zgodny z prawem. Transakcje, które przeprowadzamy, mają swój koniec w obecności notariusza. Wszelkie płatności oszacowania, regulacji stanu prawnego domu jak i opracowania umowy odsprzedaży są ponoszone przez naszą firmę. Środki należne za sprzedaż nieruchomości klienci otrzymują do ręki w gotówce (po spotkaniu u notariusza) ewentualnie w postaci przelewu na konto, wykonywanego w ciągu doby od zakończenia skupu mieszkania.
 

Jakie zalety mają filmy reklamowe?

Filmy promocyjne stały się najskuteczniejszym elementem marketingu. Przekazują one bardzo dużo treści w możliwie jak najkrótszym czasie, przykuwają uwagę widza oraz sprawiają, że są oni chętniejsi do zakupów. Dlaczego warto je tworzyć? W ciągu godziny pojawia się ich ogromna ilość na stacjach telewizyjnych, a różne firmy potrafią przeznaczyć na odpowiednią reklamę bardzo duże środki finansowe. Jest to najskuteczniejsza forma reklamy o czym informują wyniki sprzedaży. Filmy promocyjne umieszczone w internecie natomiast przekonują klientów do obejrzenia i skorzystania z naszych usług, zwłaszcza jeśli można zarejestrować się lub zapoznać z produktem on-line.

Galeria zdjęć

//

Kontakt

J&B II ELITA Catering i Gastronomia s.c.

ul. Jagiellońska 71
70-365, Szczecin

e-mail: biuro@jbelita.pl

Będzie nam bardzo miło powitać również Państwa w gronie naszych Gości.

Zapraszamy do naszego lokalu:

Restauracja KORNER, elegancki lokal na 80 osób, 
przystosowany dla osób niepełnosprawnych (ul. Jagiellońska 71). 

Biuro: 91 484 05 49

tel. kom. +48 502 085 785
tel. kom. +48 603 756 858
tel. kom. +48 501 809 974